Preskočiť na obsah
Gabriela Činčárová

Obchod

Gabriela Činčárová

Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Obec
Poprad
Od roku
1992
IČO
31 238 173

Gabriela Činčárová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
058 01 Poprad
Na trhu od
26. mája 1992
IČO
31 238 173
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 46.18)
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Podnikanie v číslach

34
rokov na trhu
1992
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Gabriela Činčárová

Gabriela Činčárová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Poprad. Podniká od 26. mája 1992.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad sprostredkovanie obchodu a nák. a pred. kozmetiky, čistiacich prostriedkov a suvenírov.

Základné údaje

Obchodné meno
Gabriela Činčárová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
31 238 173
Dátum vzniku
26. mája 1992
Miesto podnikania
058 01 Poprad
Živnostenský register
Okresný úrad Poprad, vložka č. 706-7493
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 46.18)
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Gabriela Činčárová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Sprostredkovanie obchodu

  • Nák. a pred. kozmetiky, čistiacich prostriedkov a suvenírov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Gabriela Činčárová?

Miesto podnikania je v obci 058 01 Poprad.

Čím sa Gabriela Činčárová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie obchodu; nák. a pred. kozmetiky, čistiacich prostriedkov a suvenírov.

Aké je IČO – Gabriela Činčárová?

IČO je 31 238 173.

Odkedy podniká Gabriela Činčárová?

Podnikanie začalo 26. mája 1992. Na trhu pôsobí 34 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Gabriela Činčárová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese gabriela-cincarova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.